Background

Послуги

Обрізка дерев, озеленення, прибирання території в Одесі
 Зрізання дерев

Зрізання дерев

Зрізання дерев — послуга яка потрібна не настільки часто, але якщо виникла необхідність, то краще звернутися до професіоналів. Роботи зі спилювання дерев є найнебезпечнішими серед висотних. Ми надаємо послуги зі зрізки дерев в Одесі з 2005 року.

 Косіння трави

Косіння трави

Беремося за роботу будь-якої складності, косимо на будь-яких площах, починаючи з декількох соток і закінчуючи кількома гектарами, за необхідності вивозимо скошену рослинність.

 Очищення території

Очищення території

Очищення території — це комплексна спеціалізована послуга, яка передбачає виконання робіт із упорядкування ділянки або її підготовку до будівельно-ремонтних робіт. Вона полягає в ефективному усуненні забруднень і небажаних об’єктів.

 Косіння бур'яну

Косіння бур'яну

З приходом тепла усі господарі ділянок наводять лад. Косіння трави та бур’яну — одна з найважливіших робіт з упорядження території. Незважаючи на те, що багато хто вважає бур’ян абсолютно нешкідливими для ділянки, є ціла низка причин боротися з ними.

 Косіння газонокосаркою

Косіння газонокосаркою

Красива й доглянута дворова територія — візитна картка господаря. І щоб не було соромно перед гостями, потрібно регулярно доглядати за ділянкою. Це слід робити своєчасно.

 Косіння очерету

Косіння очерету

Якщо вчасно не косити очерет, його обсяг може стрімко зрости. Скошування очерету до прийнятної висоти є трудомістким завданням, адже ця рослина росте як безпосередньо у воді, так і біля водоймищ на заболочених і мулистих ділянках.

 Оренда автовишки

Оренда автовишки

Оренда автовишки - затребувана послуга, що дозволяє створити умови для безпечного і ефективного виконання різних робіт на висоті. Вона передбачає тимчасове (погодинне або позмінне) надання спецтехніки з кваліфікованим фахівцем на об'єкт замовника

 Обрізка дерев

Обрізка дерев

Це послуга, яка вимагає професійного підходу і використання спеціальної техніки та обладнання. Подібні процедури проводять з різною метою, однак основним завданням є надання певної форми для крони дерев.

 Зрізка дерев альпіністами

Зрізка дерев альпіністами

В обмежених умовах невеликих одеських двориків з низькими підворіттями, за наявності низьких ліній електропередач і газопроводів, що заважають під'їхати автовишці, єдиним можливими рішенням залишається залучення промислових альпіністів.

 Зрізання дерев з автовишки

Зрізання дерев з автовишки

Автовишка зручна як під час виконання робіт з кронування та обрізки так і при повному зрізанні дерева з видаленням стовбура частинами. Спецтехніка застосовується в ситуаціях, коли арбористи не мають можливості безпечно виконувати видалення або обрізку.

 Зрізання аварійних дерев

Зрізання аварійних дерев

До аварійних відносять дерева, що перебувають у занедбаному стані і загрожують своїм падінням цілком і частинами для оточуючих або майна. Сухі гілки, трухляві стовбури можуть зламатися або впасти навіть від слабкого пориву вітру.

 Видалення пнів

Видалення пнів

Плануєте провести зрізання старих дерев на своїй присадибній ділянці або біля офісу? Щоб заощадити собі сили й час, краще провести ретельне видалення пнів, звернувшись до фахівців нашої компанії.

 Дроблення пнів

Дроблення пнів

Довірте дроблення пнів будь-якої складності нашій компанії. 15-річний досвід роботи в цій сфері надає змогу нашій команді професійно застосовувати спосіб подрібнення. Наші фахівці впораються з дробленням пня дерева будь-якої породи, діаметра і висоти.

 Корчування пнів

Корчування пнів

Біля будинку, дачі або офісу були спиляні непотрібні або загиблі дерева? На їх місці залишаються пеньки, які псують ландшафт, заважають проводити висадку рослин, займають чимало місця. Корчування пнів можуть провести наші фахівці в Одесі

 Обрізка декоративних рослин

Обрізка декоративних рослин

Компанія «Субботнікофф» пропонує послуги швидкої та якісної обрізки декоративних рослин в Одесі. Професійну обрізку всіх видів декоративних рослин, обрізання живоплотів, в’юнів і плющів, хвойних дерев і чагарників, кущів та всіх листяних порід.

 Обрізка хвойних дерев

Обрізка хвойних дерев

Щоб процес зістригання або обрізки проходив без мінімального стресу для дерева, довірте цю роботу професіоналам. Фахівці компанії «Суботникофф» розкриють справжню красу ваших рослин, допоможуть підтримувати їхню форму і здоров’я протягом багатьох років.

 Озеленення

Озеленення

Довірте перетворення простору компанії «Суботникофф». Ви дізнаєтеся, як поліпшити ділянку з урахуванням ландшафту, дизайнерських тенденцій і побажань. Досвідчений погляд на оформлення об'єктів: від простого квітника до масштабної рекреаційної зони.

 Створення концепції та підбір рослин

Створення концепції та підбір рослин

Компанія «Суботникофф» в Одесі розробляює концепцію зеленої зони а також підбір рослин і всіх її компонентів. Можна замовляти комплексну послугу. В узгоджену дату і час проведемо огляд території і визначимо локації для висадки рослин.

 Догляд за рослинами

Догляд за рослинами

Компанія «Суботникофф» в Одесі надає різні послуги з догляду за об'єктами озеленення різної складності. Прийнятна вартість сервісного обслуговування. Для догляду за рослинами застосовуємо спеціальні безпечні препарати для боротьби зі шкідниками.

 Обрізка хвойних чагарників

Обрізка хвойних чагарників

Чагарники є яскравими елементами ландшафту, можна створювати справжні шедеври незвичайної форми. Вони потребують уваги та догляду. Компанія «Суботникофф» в Одесі допоможе вашим хвойним чагарниках набути охайної форми, привабливого, свіжого вигляду.

 Саджання рослин

Саджання рослин

Для нормального росту і розвитку будь-якої рослини потрібні певні агротехнічні умови. Завдяки досвіду нашої компанії «Суботникофф» в Одесі при садінні рослин саджанці приживуться і будуть радувати вас чудовою свіжістю і приємними ароматами.

 Косіння трави тримером

Косіння трави тримером

Наша компанія надає професійні послуги зі скошування трави триммерами й мотокосами. Ми використовуємо якісне обладнання, яке відрізняється надійністю і продуктивністю, що зі свого боку заощаджує Ваш час і дає Вам гідний результат.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше