Оренда автовишки

Оренда автовишки

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Оренда автовишки

Оренда автовишки в Одесі - затребувана послуга, що дозволяє створити умови для безпечного і ефективного виконання різних робіт на висоті. Вона передбачає тимчасове (погодинне або позмінне) надання спецтехніки з кваліфікованим фахівцем на об'єкт замовника.

У компанії «Суботникофф» ви можете орендувати телескопічну вишку в Одесі і Одеській області на вигідних умовах. В користування надається сучасна функціональна спецтехніка з висотою підйому до 25 метрів (більше 8ми поверхів) і вильотом стріли на сторону - до 16 метрів, що дозволяє виконувати роботи в найскладніших умовах. На техніку оформлений весь необхідний пакет дозвільних документів.

Коли може знадобитися оренда автовишки

Послуга з оренди автовишки необхідна у найрізноманітніших ситуаціях: від монтажу рекламного банера на фасаді будівлі, до клінінгових послуг з миття вікон. Але найпоширенішими заходами є:

 • Обрізка дерев - суттєво прискорює і полегшує процес видалення й обрізки дерев, а також підвищує безпеку для фахівця, залученого до робіт;
 • Роботи з фасадами будівель - забезпечує умови для фарбування, утеплення, реставрації фасадів, а також клінінгу засклених поверхонь. Оператор може контролювати переміщення платформи за горизонталлю і вертикаллю;
 • Обслуговування рекламних конструкцій - створює умови для роботи фахівця при монтажі і демонтажі рекламних конструкцій, а також клеєння білбордів;
 • Монтажні та електромонтажні роботи - дає змогу провести обслуговування електромереж, встановлення різних конструкцій, у тому числі кліматичних систем (кондиціонерів), балконів, лоджій, навісних елементів в місцях з обмеженим доступом;
 • Декорування будівель / вуличних просторів - особливо популярно в передсвятковий період, для розвішування гірлянд, облагородження міських об'єктів, розвішування прикрас на ялинки і т.ін.

Крім перерахованих вище видів робіт, оренда автовишки також може бути затребувана для порятунку тварин, для збивання бурульок з карнизів будинків, підйомі різних вантажів, привітань (доставка подарунка до балкону, освідчення у коханні) й інших робіт.

Скористатися послугами з оренди автовишки в Одесі від нашої компанії можна для разових, періодичних або поточних робіт на об’єктах різного призначення. Вартість послуги прямо залежить від терміну оренди місця розташування об’єкта, виду робіт. Форма оплати будь-яка, у тому числі з ПДВ.

Фото

Оренда автовишки Фото-1 Оренда автовишки Фото-2 Оренда автовишки Фото-3 Оренда автовишки Фото-4 Оренда автовишки Фото-5 Оренда автовишки Фото-6 Оренда автовишки Фото-7 Оренда автовишки Фото-8 Оренда автовишки Фото-9 Оренда автовишки Фото-10 Оренда автовишки Фото-11 Оренда автовишки Фото-12

Ціни

Ціни на автовишку (звичайні роботи у місті)

Фасадні роботи, заміна ліхтарів вуличного освітлення, поклейка реклами

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Зміна 8 годин

  5500

  зміна

 • Перші 2 години за погодинної оплати

  2500

  2 години

 • Кожна наступна година роботи

  750

  година

Ціни на автовишку (роботи підвищеної інтенсивності по місту)

Обрізка дерев, фарбування будівель, мотаж кабелів, мийка будівель тощо

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Зміна 8 годин

  6000

  зміна

 • Перші 2 години за погодинної оплати

  2600

  2 години

 • Кожна наступна година роботи

  850

  година

Переваги в роботі з нами

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Документи та ліцензії

У компанії Субботнікофф працюють тільки фахівці з відповідними ліцензіями і допусками, а підприємство зареєстроване як юридична особа. Ми можемо офіційно приймати платежі в будь-якій формі.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Професійні консультації

Не знаєте, з якого боку підібратися до вирішення проблеми, який порядок дій, чи можливо виконати завдання в принципі? Звертайтеся до нас! Фахівці компанії Суботникофф без проблем нададуть детальну консультацію.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше