Background

Про нас

Обрізка дерев, озеленення, прибирання території в Одесі

Декілька слів про компанію

Суботникофф

Компанія Суботникофф спеціалізується на послугах у сфері благоустрою, роботі з ландшафтом і рослинами в Одесі й області.

Спочатку нашим основним напрямом була арбористика — видалення й обрізка дерев методом промислового альпінізму та за допомогою автовишки. У цій царині ми накопичили максимальний досвід. За понад 15 років продуктивної роботи ми регулярно розширювали спектр послуг, і зараз до наших видів діяльності належать: косіння трави, корчування пнів, розчищення території, озеленення, ландшафтний дизайн та багато інших.

Як і годиться професіоналам, відданим своїй справі, ми постійно інвестуємо в матеріально-технічну базу. На сьогоднішній день ми забезпечені усім необхідним спорядженням, обладнанням і технікою.

З приводу того, що обрізка дерев пов’язана із величезними ризиками не тільки для майна, але і для здоров’я, у всіх наших фахівців виробилися, як життєво необхідні, такі якості, як відповідальність, акуратність, педантичність і перфекціонізм. Тому, за яке б завдання ми не взялися, працюємо якісно і з максимальною віддачею — по-іншому просто не виходить. Знаючи наш підхід до справи, клієнти компанії Суботникофф довіряють нам навіть найскладніші завдання, а ми у свою чергу без простоїв і в обумовлений термін виконуємо замовлення.

Можливо, наші ціни не можна назвати найнижчими, але їх точно не можна назвати завищеними. Завжди дешевше буде зробити один раз як треба, ніж постійно переробляти або відновлювати те, що пошкодили працівники.

Суботникофф — офіційно зареєстрована компанія з усіма необхідними документами та ліцензіями. Ми без проблем приймаємо як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Працюємо без вихідних, у будь-яку пору року.

Наші послуги

Одеса - наш дім. Ми хочемо жити разом з вами у гарному і чистому місті.

Застосування правильних підходів в ботаніці, арбористиці, спираючись на естетику ландшафтного дизайну. Мінімізація ціни завдяки ефективному використанню сучасної техніки.

Ми вважаємо, що життя у чистому і зеленому середовищі умиротворяє та робить нас щасливими. До того ж, ми впевнені, що бути в гармонії з природою в мегаполісі — реально.

Прищепити культуру підтримання чистоти в місті. Створити запит у громадськості на гармонійне співіснування з деревами, а зокрема, правильний догляд за ними і своєчасне видалення. Вивести Одесу на новий рівень естетичної привабливості завдяки масовому озелененню.