Розчищення ділянки

Розчищення ділянки

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Розчищення ділянки

Часто виникає необхідність провести розчищення перед будівництвом або відразу після придбання ділянки, будинку, дачі, території чи навпаки для підвищення вартості та ліквідності нерухомості під час продажу. Є досить багато нюансів, що впливають на вартість робіт, залежно від того, з якою метою розчищається ділянка. Маючи величезний досвід та розуміння всіх процесів, ми допоможемо розчистити Вашу ділянку найекономнішим способом.

Що зазвичай включає розчищення ділянки? Залежно від поставлених цілей та загального стану території, вона може включати такі етапи, як:

 • зрізання дерев, чагарників, порослів
 • санітарне обрізання та чищення потрібних дерев та кущів
 • корчування порослів
 • корчування пнів після зрізання дерев та кущів
 • корчування старих пнів;
 • косіння трави та бур’яну мотокосами
 • косіння газонокосаркою
 • складання скошеного за необхідності
 • видалення бур’яну (орання з прибиранням коріння, ручне прополювання або хімічна обробка)
 • складання сміття та непотребу по території
 • збирання каміння, щебеню, глини та інших непотрібних ґрунтових порід по території
 • орання ділянки
 • чищення ґрунту (орання з вибіркою каміння та ін. сторонніх предметів, зазвичай виконується у 2–5 проходів для повного очищення ґрунту)
 • культивація ділянки
 • роботи з вирівнювання ділянки;
 • подрібнення гілок у тріску або на шматочки по 15–20 см для використання, як паливо чи добриво
 • завантаження та вивезення трави, гілок, різноманітного сміття.

Після роботи фахівців із розчищення ділянки ви здобудете рівний чистий майданчик, який можна використовувати відповідно до ваших планів.

Розчищення ділянки окремих випадках може вимагати проведення деяких додаткових процесів. Наприклад, демонтаж існуючих споруд, будов та конструкцій. Ми виконаємо необхідні заходи в найкоротші терміни.

Розчищення може включати роботи з облагородження території, наприклад: роботи з кронування великих дерев для зменшення їхньої парусності й забезпечення безпеки для людей і майна, завезення родючого ґрунту, посів газону та інші роботи.

Кожна ділянка індивідуальна за станом та розміром (від 1 сотки до декількох гектарів), як і запити, вимоги та побажання власників. Заходи з очищення територій можуть охоплювати весь перелік можливих робіт або кілька етапів (наприклад, корчування та вивезення пари пнів). Великі ділянки можуть потребувати залучення важкої техніки (екскаватори, бульдозери тощо)

Щодо повного комплексу розчищення звичайних приватних домоволодінь (ділянки 4–12 соток) час виконання роботи зазвичай 1 день, у рідкісних, особливо складних випадках 2 дні.

Ми не підводимо замовників за термінами й не розчаровуємо за якістю робіт, тому що маємо величезний досвід і використовуємо професійний інструмент, якого в нас більш ніж достатньо.

Є певні особливості розчищення залежно від сезону виконання робіт, наприклад, ручне корчування взимку майже нездійсненне внаслідок бруду. Навесні, часто замовляють корчування з оранкою, влітку більше цікавляться випилюванням порослів, косінням і боротьбою з бур’яном, восени прибиранням листя, видаленням і обрізанням дерев, у зимовий час роботи з розчищення ділянок непопулярні, але можливі, тому можуть бути зроблені з пристойними знижками.

Будь-якої пори року ми гарантуємо акуратність — «зробили як для себе».

Фото

Розчищення ділянки Фото-1 Розчищення ділянки Фото-2 Розчищення ділянки Фото-3 Розчищення ділянки Фото-4 Розчищення ділянки Фото-5 Розчищення ділянки Фото-6 Розчищення ділянки Фото-7

Переваги в роботі з нами

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Досвід роботи більше 15 років

Під час роботи з деревами потрібно не просто знати в теорії, як і що робиться, а мати відпрацьовані навички роботи на висоті і професійне чуття при оцінці ризиків на етапі планування. Наші клієнти зберігають багато нервових клітин, працюючи з нами.

Повне оснащення

У нашій справі часто потрібно покладатися на техніку, інвентар і спорядження. Тому все необхідне для виконання замовлення у нас своє, завжди під рукою і в робочому стані. Це означає, що Вам не потрібно буде чекати, поки ми в процесі роботи будемо щось лагодити або шукати.

Робота будь-якої складності

Будь-який об'єкт, незалежно від його складності, це виклик нашому професіоналізму. Навіть якщо ви не бачите шляхів і способів вирішення проблеми, ми обов'язково знайдемо оптимальний варіант і виконаємо найскладніше замовлення.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше