Очищення території

Очищення території

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Очищення території

Перше, що бачать відвідувачі приватних будинків, офісних будівель, громадських просторів або інших об’єктів — прилегла територія. Від того, як вона виглядає, залежить враження візитерів, самих власників, мешканців, працівників, а також можливість комфортного й безпечного здійснення діяльності.

Очищення території — це комплексна спеціалізована послуга, яка передбачає виконання робіт із упорядкування ділянки або її підготовку до будівельно-ремонтних робіт. Вона полягає в ефективному усуненні забруднень, усунення небажаних об’єктів, у тому числі й рослинного характеру, з метою створення оптимальних умов для подальшої експлуатації.

Очищення території: особливості послуги

Спеціалізована компанія Суботникофф надає послуги з очищення територій у м Одеса та Одеській області на вигідних для замовника умовах. У нас працюють сумлінні та досвідчені співробітники, а також є все необхідне обладнання для проведення робіт будь-якої складності.

Послуги з очищення території бувають двох типів:

 1. Прибирання ділянки — послуга клінінгового типу, передбачає прибирання забруднень сезонного й техногенного характеру: очищення від снігу, льоду, піску, опалого листя, очищення стоків і зливів, прибирання сміття, миття фасадів і т.д.

  Послуги з прибирання ділянок можуть надаватися на разовій, періодичній або постійній основі. У класичний перелік робіт із прибирання ділянки входять такі роботи: видалення бур’янистої рослинності, вивезення непотребу, очищення доріжок, приведення дерев, чагарників, трав’яного покриву в акуратний стан, прочищення водостоків та зливних решіток, заповнених смітників і т.д. Перелік робіт може бути змінений з урахуванням особливостей території й побажань замовника.

 2. Розчищення ділянки — зазвичай є послугою з підготовки територій до будівельних робіт, продажу або облаштування після покупки. Вона передбачає комплексне або точкове розчищення ділянки від парості, великих і дрібних дерев, пнів, бур’янів, чагарників, листя, трави, будівельного та іншого сміття.

  У процесі розчищення використовується спеціалізоване обладнання, що дає змогу провести зрізання та викорчовування дерев / пнів, демонтаж конструкцій (дачних будиночків, альтанок, господарських будівель і ін.), оранок або зняття верхнього шару грунту й ряд інших робіт. Вартість послуги прямо залежить від типу, складності та обсягу майбутніх робіт.

Залишилися запитання чи хочете замовити послугу з очищення території в Одесі або передмісті? Просто зателефонуйте! Ми проведемо детальну консультацію та допоможемо у вирішенні вашого питання.

Фото

Очищення території Фото-1 Очищення території Фото-2 Очищення території Фото-3 Очищення території Фото-4 Очищення території Фото-5 Очищення території Фото-6 Очищення території Фото-7 Очищення території Фото-8 Очищення території Фото-9 Очищення території Фото-10 Очищення території Фото-11 Очищення території Фото-12

Ціни

Ціни на очищення території

Ціна на очищення території переважно залежить від площі, занедбаності, і послуг, що надаються. Зазвичай вартість комплексного прибирання ділянки в занедбаному стані приватного домогосподарства становить від 3600 грн до 9500 грн.

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Видалення деревної парості висотою від 1 до 5 метрів

  1000 - 4000

  сотка

 • Оранка цілини

  400 - 700

  сотка

 • Оранка обробленої землі

  200 - 350

  сотка

 • Збирання каміння та сміття

  100 - 600

  сотка

 • Прополка руками

  800 - 1000

  сотка

 • Прополка сапою

  500 - 800

  сотка

 • Вантаження й вивезення сміття (ціна залежить від виду сміття, відстані до машини і відстані до звалища)

  1400 - 2500

  машина (7.5 м³)

 • Вантаження й вивезення невеликої кількості сміття

  від  700

  послуга

 • Побілка дерев

  від  20

  шт.

 • Робота професійних гілкоподрібнювачів або тріскорізу (ціна залежить від моделі, продуктивності та виду машини)

  1500 - 3500

  день

Переваги в роботі з нами

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше