Обрізка дерев

Обрізка дерев

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Обрізка дерев

Обрізка і кронування дерев в Одесі — це досить затребувана послуга, яка вимагає професійного підходу і використання спеціальної техніки та обладнання. Подібні процедури проводять із різною метою, однак основним завданням є надання певної форми для крони великих зелених насаджень.

Причини для обрізки:

 • потреба позбутися сухих гілок або оновити крону дерева;
 • видалити нахилені стовбури й гілки, що перешкоджають руху і загрожують дахам будівель, пішоходам і машинам;
 • усунення можливого контакту гілок із лініями електропередач та іншими комунікаціями та спорудами;
 • надання охайного вигляду дереву та ін.

Основні види кронування

Обрізка і кронування бувають декількох типів. Який із них вибрати — залежить від побажань і запитів клієнта, а також від стану самого дерева.

 • Санітарна обрізка

  Передбачає видалення гілок з ушкодженнями, надломами, а також сухих, хворих і засохлих гілок.

 • Структурне кронування

  Виконується у разі небезпеки контакту гілок із проводами ліній електропередач і іншими спорудами й комунікаціями.

 • Естетична (декоративна) обрізка

  Є частиною робіт із ландшафтного дизайну. Виконується для надання кроні дерева охайного вигляду або певної форми.

 • Омолоджуюче кронування або топінг

  Один із найскладніших видів обрізки. Різні породи дерев по-різному переносять таку обрізку, а тому необхідно знати ступінь обрізки, враховуючи породу і стан дерева. Омолодження — це обрізка, яка проводиться на всіх гілках. За такої умови значна або майже вся крона зрізається. У теорії це дає змогу «пробудити» нові бруньки і стимулювати зростання нових гілок, однак за неправильно проведеної процедури дерево відразу або поступово загине.

Чому важливо вчасно виконувати обрізку і кронування

Дерево — це великий організм, який зростає й розвивається, але як і для всього живого йому властиво і хворіти і старіти, у результаті крона, а буває і стовбур, стають менш міцними або всихають. До хвороб і гниття схильна й коренева система, яку ми не бачимо, через це кріплення дерева у бруньці слабшає. Якщо до того ж дерево ще й має велику парусну крону, то воно може впасти

Чим старіші великі зелені насадження, тим більшу потенційну небезпеку вони становлять для оточуючих. Важкі гілки рано чи пізно ламаються від сильного вітру або в результаті старіння, пошкодження шкідниками. Якщо це відбувається над проїзною частиною, пішохідними тротуарами, а також над дитячими майданчиками або будівлями, наслідки можуть виявитися непоправними.

Коли необхідно проводити кронування та обрізку?

Найкращим часом для проведення подібних робіт є весна й осінь, однак допускається обрізка великих дерев і влітку до 30% обсягу крони. У зимовий період можна обрізати, коли вже немає й не очікується сильних морозів, в Одесі це можливо. Фруктові дерева краще обрізати ранньою весною. І в будь-який час зрізи необхідно виконувати правильно й обов’язково обробляти їх. На жаль, на цей момент культура поводження з великими деревами в Україні досить низька й багато замовників відмовляються від обробки зрізів для економії коштів.

Будь-які подібні процедури проводити самостійно вкрай не рекомендується. Будь-яке дерево, навіть найменше за розмірами, за непрофесійної обрізки або спробі повного зрізання може стати причиною отримання серйозних травм виконавцями.

Для виконання подібних робіт необхідний певний досвід і навички. Крім того, на великих деревах доводиться задіювати альпіністське спорядження і використовувати спеціальну техніку, для роботи з якою необхідний допуск.

Саме з цих причин, з огляду на специфічність подібних процедур, виконання найкраще доручити професійним арбористам — майстрам з кронування та обрізки.

Послуги кронування в Одесі

Наша компанія досить довго займається зрізкою, обрізанням і кронуванням зелених насаджень в Одесі. Наш досвід дає змогу виконувати роботи будь-якої складності, гарантуючи оперативність, високу якість і безпеку процедур для самих дерев, а також людей, техніки, комунікацій і споруд.

Досвідчені фахівці завжди готові виїхати на місце для оцінювання фронту робіт і необхідності в додатковому обладнанні або спецтехніці.

Переваги у співпраці з нашою компанією:

 • наявність необхідних дозвільних документів і ліцензій на цей вид діяльності;
 • надання повного комплексу необхідних послуг, від консультації до прибирання території після виконання робіт;
 • професійний інструмент, який може використовуються у найскладніших умовах;
 • виконання робіт будь-якого обсягу та складності в задані терміни;
 • адекватні ціни на послуги обрізки і кронування.
 • зацікавленість у роботі з будь-якими замовниками, від приватної особи, до будь-яких форм організацій із будь-якими обсягами від обрізки однієї гілки до великих муніципальних замовлень.

Чи можна виконати кронування власними силами?

Існує як мінімум дві причини цього не робити. По-перше, під час непрофесійної обрізки і кронування ви можете завдати непоправної шкоди зеленим насадженням, у результаті чого дерева загинуть або будуть хворіти. По-друге, це небезпечно особисто для виконавця, що не має необхідного досвіду: ви можете впасти з висоти, отримати травму інструментом або гілкою, що впала з дерева.

Виїзд Одесою та ближнім передмістям на огляд і визначення вартості Ваших обсягів робіт безкоштовний. Виїзд до області за погодженням із замовником. Працюємо з приватними особами та всіма формами організацій, приймаємо всі види оплати в т.ч. ПДВ. Укладаємо договори на систематичне й поетапне виконання робіт. Досить просто зателефонувати, далі ми все візьмемо на себе.

Фото

Обрізка дерев Фото-1 Обрізка дерев Фото-2 Обрізка дерев Фото-3 Обрізка дерев Фото-4 Обрізка дерев Фото-5 Обрізка дерев Фото-6 Обрізка дерев Фото-7 Обрізка дерев Фото-8 Обрізка дерев Фото-9 Обрізка дерев Фото-10

Ціни

Ціни на обрізку дерев

На вартість кронування та обрізки впливає обсяг роботи, перешкоди (лінії електропередач, альтанки, паркани, дахи, наявність цінних рослин під деревом), аварійність дерева.

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Обрізка фруктових дерев віком до 10 років за допомогою секатора у саду

  30 - 400

  шт.

 • Обрізка дорослих дерев хвонйого типу

  100 - 1000

  шт.

 • Омолоджуюча обрізка дорослих фруктових дерев, які ростуть у саду

  300 - 1400

  шт.

 • Омолоджуюча обрізка дорослих фруктових дерев, які ростуть у саду з перешкодами

  500 - 2000

  шт.

 • Омолоджуюча обрізка горіхів з перешкодами

  700 - 2500

  шт.

 • Обрізка великих тополь

  1000 - 7000

  шт.

 • Обрізка у місті великих декоративних дерев (акації, клени)

  800 - 3500

  шт.

 • Видалення однієї гілки

  від  400

  послуга

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше