Стрижка живоплоту

Стрижка живоплоту

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Стрижка живоплоту

Живоплоти є затребуваним варіантом ландшафтного впорядкування. Вони виконують функції зонування та огородження просторів, декоративну та маскувальну функцію, також ефективно поглинають шум. У разі професійної стрижки та чищення живоплоти радують своїх власників довгі роки, проте необхідно не забувати про внесення добрив, полив, аерацію грунту.

Є помилкова думка, що достатньо посадити рослини в ряд або вздовж наявного паркану, після чого ви здобудете живоплот з ідеальним зовнішнім виглядом без особливих зусиль. Це далеко не так: будь-яка рослина потребує уваги, включно зі стрижкою.

Водночас дуже часті, дуже рідкісні, надмірні або поверхневі обрізки можуть призвести не тільки до поганої естетики зовнішнього вигляду, але і стати причиною гальмування в розвитку або навіть загибелі рослин. Тільки професійне обрізання з використанням сучасного обладнання та врахуванням правил та норм стрижки гарантує правильне формування, здоров’я та ідеальний зовнішній вигляд вашого живоплоту на довгі роки.

Варіанти стрижки та обрізки

Живопліт буває двох основних типів:

  • той, що вільно розвивається
  • сформований

І той, і інший тип потребує своєчасного професійного обрізання. Особливо важливо правильно виконувати стрижку в перші роки життя рослин, оскільки природою закладено пріоритет зростання верхніх пагонів над бічними та нижніми. Якщо не приділяти стрижці достатньої уваги, то огорожа часто стає «пишною» вгорі та «голою» внизу.

Сформована жива огорожа є рослиною, спланованою за напрямком зростання пагонів. Фахівець, крім стрижки, займається й переплетенням або підв’язкою пагонів для створення необхідної форми та ідеального зовнішнього вигляду.

Як тільки така огорожа набуде потрібної за задумом садівника форми, ставши досить густою і високою, її починають просто регулярно підрізати, підтримуючи естетику зовнішнього вигляду, звичайно, не забуваючи про заходи з поливу, удобрення та ін.

Що стосується геометрії підрізання та стрижки, то багато в чому вона визначається типом насаджень. Ви можете замовити стрижку чагарників та плодових дерев, а також «стін» із витких рослин. Плодові та декоративні дерева часто мають кулястий профіль стрижки крони.

Кущі, що ростуть у ряд, як правило, стрижуть під прямокутний профіль, живоплоти часто мають форму трапеції. Тип профілю стрижки визначається перевагами замовника, видом рослини та необхідністю забезпечити достатню кількість сонячного світла для всіх частин рослини.

Найчастіше ми відновлюємо геометрію огорож та певних рослин після їхнього псування сильними зледеніннями.

Ми можемо привести до ладу, постригти ваші хвойні й листяні рослини, що стоять окремо, або сформувати живопліт будь-якої висоти і складності.

Фото

Стрижка живоплоту Фото-1 Стрижка живоплоту Фото-2 Стрижка живоплоту Фото-3 Стрижка живоплоту Фото-4 Стрижка живоплоту Фото-5 Стрижка живоплоту Фото-6 Стрижка живоплоту Фото-7 Стрижка живоплоту Фото-8 Стрижка живоплоту Фото-9

Переваги в роботі з нами

Повне оснащення

У нашій справі часто потрібно покладатися на техніку, інвентар і спорядження. Тому все необхідне для виконання замовлення у нас своє, завжди під рукою і в робочому стані. Це означає, що Вам не потрібно буде чекати, поки ми в процесі роботи будемо щось лагодити або шукати.

Робота будь-якої складності

Будь-який об'єкт, незалежно від його складності, це виклик нашому професіоналізму. Навіть якщо ви не бачите шляхів і способів вирішення проблеми, ми обов'язково знайдемо оптимальний варіант і виконаємо найскладніше замовлення.

Систама знижок

Наші постійні замовники можуть розраховувати на додаткові знижки. Для цього можна замовити річне обслуговування або серйозний обсяг робіт. Рекомендуючи нас своїм знайомим і друзям, ви також можете розраховувати на додаткові знижки.

Професійні консультації

Не знаєте, з якого боку підібратися до вирішення проблеми, який порядок дій, чи можливо виконати завдання в принципі? Звертайтеся до нас! Фахівці компанії Суботникофф без проблем нададуть детальну консультацію.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше