Дроблення пнів

Дроблення пнів

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Дроблення пнів

Пень на приватній, громадській або комерційній території — зайвий об’єкт. Частина дерева, що залишилася в землі після спилювання або падіння — це не тільки візуально неприємно, але також і непрактично, пні крадуть площу ділянки і є розсадником для шкідників. Має сенс видалити пень, якщо Ви хочете охайну й доглянуту територію. Процедура досить трудомістка, але зовсім не обов’язково витрачати на це власні сили й час. Довірте дроблення пнів будь-якої складності нашій компанії «Суботникофф».

15-річний досвід роботи в цій сфері надає змогу нашій команді професійно застосовувати спосіб подрібнення, а також підбирати інші оптимальні методи видалення пнів. Наші фахівці впораються з дробленням пня дерева будь-якої породи, діаметра і висоти.

Аргументи на користь видалення пнів

Залишок дерева на присадибній ділянці, у дворі багатоповерхового будинку або на будівельному майданчику рано чи пізно почне приносити дискомфорт. Є безліч причин позбутися пня:

 • Псує зовнішній вигляд місцевості.
 • Займає місце, на якому могло б рости нове дерево, кущ або квіти.
 • Перешкоджає прокладанню комунікацій або дорожнього полотна.
 • Усередині розмножуються патогенні мікроорганізми, які потім можуть поширитися на здорові рослини.
 • Може стати місцем гніздування шершнів і інших комах.
 • Якщо пень високий, то це не дає можливості паркувати машини або розміщувати елементи благоустрою.

Не чекайте моменту, коли сусідство з напівзруйнованим залишком дерева почне заважати вашим планам. Замовити послугу дроблення можна в комплексі з послугою зі зрізання дерева. Навіть якщо дерево видаляли не ми, Ви можете викликати нашу бригаду — і ми надамо необхідну послугу досить швидко, поки ви будете відпочивати та займатись своїми справами.

Чому одесити вибирають дроблення?

Наші співробітники — справжні професіонали в галузі дроблення пнів. Це найпопулярніший спосіб усунення пнів, розглянемо чому:

 • Навіть на видалення досить великого пня зазвичай йде не більше пари годин.
 • Результат роботи — невелике заглиблення, яке легко вирівняти для охайного вигляду, ніяких глобальних будівельних робіт, які псують навколишній ландшафт не проводиться.
 • Видалення поверхневої кореневої системи, тобто в результаті немає жодних коренів, здатних дати нові пагони.
 • Після дроблення залишаються дрібні друзки, які можна застосовувати як мульчу або ними ж засипати ямку від вирізаного кореня.

У нашому арсеналі є все необхідне обладнання для зрізання та подрібнення. На складних ділянках виконується корчування екскаватором. У разі необхідності вся видалена деревина буде навантажена і вивезена з вашої території. Ми безкоштовно оцінимо обсяг робіт і з радістю приступимо до їх виконання в обумовлену дату й час.

Фото

Дроблення пнів Фото-1 Дроблення пнів Фото-2 Дроблення пнів Фото-3 Дроблення пнів Фото-4 Дроблення пнів Фото-5 Дроблення пнів Фото-6 Дроблення пнів Фото-7 Дроблення пнів Фото-8 Дроблення пнів Фото-9 Дроблення пнів Фото-10 Дроблення пнів Фото-11

Ціни

Ціни на дроблення пнів

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Дроблення пенькорізом пня діаметром 10-30 см в грунті без перешкод на глибину 30 см

  250 - 1000

  шт.

 • Дроблення пенькорізом пня діаметром 30-60 см в грунті без перешкод на глибину 30 см

  1000 - 2700

  шт.

 • Дроблення пенькорізом пня діаметром 60-100 см в грунті без перешкод на глибину 30 см

  2500 - 8000

  шт.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше