Оранка

Оранка

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Оранка

Оранка земельних угідь — послуга для власників садів та городів, дачників, власників заміських ділянок. Для цього використовується відповідна техніка — мотоблок або трактор, що підбирається, з огляду на особливості ділянки, її складність та загальний обсяг робіт.

Як правило, оранку замовляють навесні та восени, але за необхідності ми надаємо ці послуги в будь-який час за адекватної вологості ґрунту. На початку дачного сезону необхідно підготувати землю до посадкових робіт, а наприкінці — намагатися якомога ретельніше позбутися бур’янів. Оранка навесні дає змогу наситити грунт киснем, а восени — призводить до знищення коренів бур’янів, які просто замерзають на поверхні за низьких температур.

Ми можемо зорати чи обробити фрезами Вашу землю. Під час фрезерування земля розбивається до найдрібніших грудочок і готова до саджання. Оранка — більш груба обробка, що вимагає додаткових зусиль із руйнування грудок, її краще виконувати восени, щоб грудки зруйнувалися від погодних умов за зиму і водночас земля не вм’ялася.

Як і будь-який інший сільськогосподарський процес, оранка вимагає знання певних нюансів, тому довіряти ці роботи слід професіоналам із досвідом. Поширена помилка новачків — оранка на глибині понад 20 см, яка можлива навіть на складному ґрунті у разі використання сучасної техніки.

Фахівці не рекомендують обробляти ґрунт на таку глибину: по-перше, це потребує додаткових витрат, а, по-друге, — користі від такого процесу не буде. За такої глибини оранки вгору піднімаються неродючі шари ґрунту, що згодом несприятливо позначається на врожаї.

Мотоблок або мінітрактор — що вибрати?

Послуги з оранки можуть надаватися трактором або мотоблоком. Що вибрати власнику ділянки? Переважно це визначається складністю ґрунту та обсягом робіт. Кожен випадок індивідуальний: ділянка могла оброблятися раніше або не оброблятися зовсім, на ній могли рости дерева, що спричиняє проблеми з корінням і так далі.

Орання землі мотоблоком, як правило, проводиться не менше, ніж у 2 проходи для максимального розпушення ґрунту. Зазвичай, такий варіант вибирається для невеликих ділянок землі. Водночас розпушування мотоблоком проводиться на достатню глибину для максимального насичення ґрунту киснем та усунення бур’янів.

Оранка трактором зазвичай замовляється при площі ділянки від 15 соток. Мотоблок на таких площах уже менш ефективний, тому що потрібно більше часу для якісної обробки ґрунту. Мінітрактор здатний у найкоротші терміни зорати велику і складну ділянку і водночас вона не сильно утрамбовує ґрунт і може використовуватися в досить обмежених просторах.

Звернувшись до нас Ви отримаєте якісну оранку в короткий термін.

Фото

Оранка Фото-1 Оранка Фото-2 Оранка Фото-3 Оранка Фото-4 Оранка Фото-5 Оранка Фото-6 Оранка Фото-7 Оранка Фото-8 Оранка Фото-9 Оранка Фото-10 Оранка Фото-11 Оранка Фото-12

Переваги в роботі з нами

Доступнi цiни

Не ставим себе целью сделать самые низкие цены на рынке. В Одессе все знают, что качественно, быстро и дешево не существует. Мы просто умеем договариваться с людьми и с нами дешевле, чем сидеть с испорченными нервами без света, интернета или газа, ремонтировать крышу, забор, машину, а возможно и лечить человека после работы копеечных горе-умельцев. Почтенные категории граждан и социальные учреждения всегда могут рассчитывать на особо лояльный подход.

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Повне оснащення

У нашій справі часто потрібно покладатися на техніку, інвентар і спорядження. Тому все необхідне для виконання замовлення у нас своє, завжди під рукою і в робочому стані. Це означає, що Вам не потрібно буде чекати, поки ми в процесі роботи будемо щось лагодити або шукати.

Робота будь-якої складності

Будь-який об'єкт, незалежно від його складності, це виклик нашому професіоналізму. Навіть якщо ви не бачите шляхів і способів вирішення проблеми, ми обов'язково знайдемо оптимальний варіант і виконаємо найскладніше замовлення.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Систама знижок

Наші постійні замовники можуть розраховувати на додаткові знижки. Для цього можна замовити річне обслуговування або серйозний обсяг робіт. Рекомендуючи нас своїм знайомим і друзям, ви також можете розраховувати на додаткові знижки.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше