Обрізка хвойних чагарників

Обрізка хвойних чагарників

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Обрізка хвойних чагарників

В сучасних декоративних садах і парках важко переоцінити роль чагарників, зокрема хвойних. Вони є яскравими елементами ландшафту створюють незвичайні форми. Чагарники, як і будь-яка інша краса вимагають уваги та догляду.

Компанія «Суботникофф» більше 15 років проводить роботи з озеленення та догляду за деревами в Одесі. Наші фахівці допоможуть вашим хвойним чагарниках придбати охайну форму.

Основні різновиди обрізки чагарників:

  • Лікувальна або санітарна. Проводиться у випадках, коли рослина піддається впливу шкідників. Видаляються пошкоджені ділянки, аби захворювання не встигло перейти на інші частини чагарника. Водночас обов’язково проводиться обробка необхідними препаратами.
  • Планова, профілактична. Необхідний елемент догляду за рослиною. Спеціаліст перевіряє об’єкт на наявність пошкоджень, видаляє сухостій і зміцнює імунітет, проводячи удобрення грунту та обробку корисними елементами на кроні.
  • Формуюча. Проводиться для надання кроні охайної форми, силует якої має бути заздалегідь продуманий. Працювати з такими об’єктами потрібно поступово впродовж усього сезону, щоб не пошкодити рослини та досягти ідеальної форми.
  • Топіарна обрізка. Окремий різновид мистецтва в ландшафтному дизайні. Дає змогу надати чагарнику незвичайну форму, що відрізняється від стандартних (спіральна стрижка, бонсай та ін.).

Аби не нашкодити рослині, довіряти його обрізку слід професіоналам із багаторічним досвідом. Необхідно орієнтуватись в породах і знати терміни, правила та можливі ступені обрізки. Фірма «Суботникофф» працює з хвойними чагарниками, підтримуючи активне зростання рослин, надаючи і зберігаючи чітку форму.

Коли потрібно проводити обрізку чагарників:

  • планова — навесні і восени для прибирання сухостою та контролю форми. Також в цю годину проводиться профілактичний огляд рослини на предмет прихованих хвороб;
  • формуюча — навесні, влітку і восени. Так як зістригання — стрес для рослини, цей процес слід проводити поступово упродовж усього сезону;
  • лікувальна або санітарна — відразу після того, як ви помітите перші ознаки пошкодження рослини в комплексі з іншими лікувальними заходами.

Регулярний догляд за чагарниками додасть привабливий, свіжий вигляд рослині. Замість оголеної і неохайної форми незабаром з’являться яскраві молоді гілки. Фахівці компанії «Суботникофф» займаються доглядом за хвойними чагарниками на замовлення приватних і юридичних осіб. Якщо для вас важлива якість і швидкість роботи — звертайтесь в нашу компанію.

Фото

Обрізка хвойних чагарників Фото-1 Обрізка хвойних чагарників Фото-2 Обрізка хвойних чагарників Фото-3 Обрізка хвойних чагарників Фото-4 Обрізка хвойних чагарників Фото-5 Обрізка хвойних чагарників Фото-6 Обрізка хвойних чагарників Фото-7 Обрізка хвойних чагарників Фото-8 Обрізка хвойних чагарників Фото-9 Обрізка хвойних чагарників Фото-10 Обрізка хвойних чагарників Фото-11 Обрізка хвойних чагарників Фото-12

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше