Косіння очерету

Косіння очерету

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Косіння очерету

Комиш, рогіз, очерет — це культури, які ростуть природним шляхом на вологих і заболочених місцевостях, а також у прибережжя водоймищ. Водночас варто розуміти, що рогіз або очерет можуть безконтрольно й досить швидко розростатися, захоплюючи значні площі вашої ділянки й навіть пригнічуючи ріст і розвиток сусідніх рослин. Незважаючи на те, що у нас південний і досить спекотний регіон, косіння очерету в Одесі досить затребувана послуга.

Якщо очерет не контролювати своєчасними заходами щодо покосу, його обсяг може стрімко зрости. Скошування очерету до прийнятної висоти, зазвичай 10–30 см, є досить трудомістким завданням, адже ця рослина росте як безпосередньо у воді, так і біля водоймищ на заболочених і мулистих ділянках.

Саме з цієї причини косіння комишу, очерету, рогозу та інших рослин краще всього довірити професійним фахівцям нашої компанії, які використовують виключно перевірене й надійне обладнання з відмінною ефективністю і продуктивністю.

Коли краще косити очерет

Наскільки важливим є обраний час для косіння? Усе залежить від потреб і побажань клієнта й замовника послуги. Якщо вашою метою є догляд за очеретяною рослинністю й облагородження території, кращий і єдиний засіб догляду — це регулярне скошування один раз на рік у зимовий період.

Це не тільки зміцнює кореневі системи рогозу або очерету, а й запобігає вторгнення чагарників і маленьких дерев до цієї області. Таким чином, стрижка очерету зберігає відкритий ландшафт, який дарує відчуття свободи. Крім того, догляд за очеретом допомагає зберегти місця проживання диких тварин і птахів, які мешкають у водно-болотяних угіддях.

Є й інша мета обрізки, коли скошування очерету виконується з метою запобігання пожежонебезпечних обставин. Відомо, що восени очеретяні пожежі нерідкі, що може бути небезпечним для вашої ділянки й будов на ньому, а також для людей і свійських тварин.

Косіння очерету наприкінці літа-початку осені, коли стебла починають засихати, у цьому випадку є кращим і оптимальним варіантом. У будь-якому випадку, ми рекомендуємо зв’язатися попередньо з нашими фахівцями, які на місці оцінять ситуацію і складність робіт (за наявності водних і заболочених ділянок із рослинністю).

Це дозволить вибрати відповідне обладнання для обрізки й покосу й підібрати необхідне спорядження для фахівців. Залишилися питання? Будемо раді на них відповісти і проконсультувати за необхідності, якщо ваша мета — позбутися або надати культурний вигляд будь-якій рослинності на вашій ділянці.

Ціни

Ціни на косіння очерету

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Скошування трав'янистої рослинності від 1 м до 3 м (очерет, лобода)

  250 - 400

  сотка

 • Вантаження й вивезення сміття (ціна залежить від виду сміття, відстані до машини і відстані до звалища)

  1400 - 2500

  машина (7.5 м³)

 • Вантаження й вивезення невеликої кількості сміття

  від  700

  послуга

 • Мінімальне замовлення

  від  600

  послуга

Переваги в роботі з нами

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше