Косіння газонокосаркою

Косіння газонокосаркою

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Косіння газонокосаркою

Особливості скошування газонокосаркою

Красива й доглянута дворова територія — візитна картка господаря. І щоб не було соромно перед гостями, потрібно регулярно доглядати за ділянкою. Це слід робити своєчасно:

 • перший раз косіння молодого газону проводиться, коли трава стає вище, ніж 12 см. Її трохи вкорочують, прибираючи приблизно 5 см, водночас ножі мають бути особливо гострими щоб незміцнілі травинки не висмикувати з грунту;
 • у наступні рази траву зістригають, залишаючи висоту 4–5 см;
 • частота процедури залежить від різних чинників: сорт трави, підживлення, клімат. Але в середньому стригти газон необхідно мінімум раз на 10 днів і кожен раз перпендикулярно змінювати напрямок покосу.

Здебільшого газонні трави спочатку росли в диких умовах. Тому, якщо занедбати стан рослин, можуть швидко з’являтися бур’яни або щільні пагони, що утворюють кущики. Тобто регулярна стрижка газону — запорука густого і м’якого трав’яного покриву.

Бувають випадки, коли стрижка трави не проводиться своєчасно або ж ділянка перебуває у зовсім занедбаному стані. У такому випадку, потрібно скорочувати висоту трави в кілька етапів, зрізаючи рослини на третину кожні 3–4 дні.

Газонокосарка — один із кращих інструментів для стрижки трави

Газонокосарки є досить поширеним інструментом у садівництві. Особливо коли мова йде про чистоту і акуратність газонів. Вона працює на потужному бензиновому або акумуляторному двигуні і створює високі оберти для якісного покосу. Завдяки спеціальному покриттю коліс техніка легко переміщується по території й не пошкоджує газон. Техніка, що працює від мережі є побутовим інструментом, вона має менший ресурс і не стриже так, як професійні газонокосарки.

Наша компанія володіє сучасним парком газонокосарок для швидкої і якісної стрижки газонів в Одесі і передмістях. Але далеко не кожен вміє правильно керувати цими апаратами. Не кожен має можливість або час приділити належну увагу своїй ділянці. У цьому вам із задоволенням допоможуть співробітники нашої компанії. Наші фахівці мають величезний досвід стрижки й догляду за газонами в Одесі, а також очищення ділянок від бур’янів і т.ін.

Використовуючи надійну сучасну техніку, надаємо своїм замовникам можливість милуватися чистою й доглянутою територією. Фірма співпрацює з приватними землевласниками і з різними організаціями міста Одеси, проводить якісне косіння газонокосаркою на територіях будь-якої площі. Перед початком скошування можливий безкоштовний виїзд фахівця на ділянку. Це необхідно, щоб оцінити обсяг і умови подальших робіт. Також можемо запропонувати послуги регулярного догляду за газоном. Працюємо як за готівковий, так і безготівковий розрахунок. Досить просто подзвонити, далі ми все візьмемо на себе.

Фото

Косіння газонокосаркою Фото-1 Косіння газонокосаркою Фото-2 Косіння газонокосаркою Фото-3 Косіння газонокосаркою Фото-4 Косіння газонокосаркою Фото-5 Косіння газонокосаркою Фото-6 Косіння газонокосаркою Фото-7

Ціни

Ціни на косіння газонокосаркою

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Косіння газонокосаркою з травозбірником

  200 - 250

  сотка

 • Вантаження й вивезення невеликої кількості сміття

  від  700

  послуга

 • Вантаження й вивезення сміття (ціна залежить від виду сміття, відстані до машини і відстані до звалища)

  1400 - 2500

  машина (7.5 м³)

 • Мінімальне замовлення

  від  600

  послуга

Переваги в роботі з нами

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше