Саджання рослин

Саджання рослин

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Саджання рослин

З кожним роком Одеса стає все більш привабливою та підхід до озеленення поліпшується. Створення затишного та естетичного простору, де в задоволення прогулятися і відпочити — в пріоритеті сучасних урбаністичних тенденцій. Це прагнення підтримують самі городяни, намагаючись облаштувати власну земельну ділянку або непримітну клумбу біля хмарочосу.

Для нормального росту і розвитку будь-якій рослині потрібні певні агротехнічні умови. Дотримуватись нелегко, якщо немає необхідних знань і досвіду, розбиваючи клумбу або сад самостійно. Окрім спеціалізованих знань, знадобиться також багато сил та часу.

Якщо цього ресурсу ви не маєте, відмінне рішення — скористатися послугами нашої компанії «Суботникофф». Завдяки багаторічному досвіду наших співробітників саджанці чудово приживуться та будуть радувати вас чудовою свіжістю і приємними ароматами.

Як виконується послуга?

Замовивши послугу, можете бути впевнені: всі роботи будуть проведені в необхідні терміни. Але ми зобов’язані будемо провести трудомістку підготовку, щоб доповнення території рослинами було якісним. Садіння рослин — сезонний захід, що передбачає такі етапи:

 • Обстеження рельєфу і грунту території.
 • Визначення водного балансу і ступеню освітленості.
 • Підготовка проекту та дендрологічного плану.
 • Очищення території.
 • Підготовка ґрунту.
 • Висаджування дерев, чагарників, квітів.

Ви самостійно можете вибирати сорти саджанців. Але за необхідністю наші професіонали порадять, де і які зелені насадження краще розташувати. Ідеальний час для садіння рослин — ранній весняний період і восени. Ви можете обрати молоді або дорослі дерева, чагарники і квіти для оздоблення місцевості, а ми їх висадимо дотримуючись всіх необхідних правил з урахуванням сприятливих для висадки термінів і сумісності рослин.

Ми пропонуємо співпрацю приватним, а також юридичним особам Одеси і Одеської області. Завдяки вашому ентузіазму та нашим талановитим співробітникам ми можемо створити маленький райський куточок на присадибній ділянці, який є вашою власністю.

Також із задоволенням допоможемо реалізувати великий проект з облагороджування парку, скверу, готелю або бази відпочинку в нашій рідній Південній Пальмірі.

Фото

Саджання рослин Фото-1 Саджання рослин Фото-2 Саджання рослин Фото-3 Саджання рослин Фото-4 Саджання рослин Фото-5 Саджання рослин Фото-6 Саджання рослин Фото-7 Саджання рослин Фото-8 Саджання рослин Фото-9 Саджання рослин Фото-10 Саджання рослин Фото-11 Саджання рослин Фото-12

Ціни

Ціни на саджання рослин

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Саджання дерев

  від  100

  шт.

 • Саджання чагарників

  від  50

  шт.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше