Обрізка листяних декоративних рослин

Обрізка листяних декоративних рослин

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Обрізка листяних декоративних рослин

Декоративні листяні рослини регулярно обрізають, щоб зберегти бажаний розмір або форму, також обрізка проводиться як санітарний захід у разі хвороб, обморожень тощо. Правильне обрізання сприяє здоровому та енергійному зростанню та інтенсивному цвітінню, в деяких випадках воно допомагає запобігти заподіянню шкоди здоров’ю людей та їхньому майну (обрізка надто важких гілок, обрізка від дротів, обрізка для зниження парусності…)

Важливість звернення до професіоналів

Обрізати чагарник або дерево — що в цьому складного, подумаєте ви, і виявитесь неправими. Насправді будь-яка обрізка має виконуватися в потрібні терміни, з урахуванням особливостей рослини, наявних завдань, а також із використанням чистого інструменту, що завдає мінімальних пошкоджень та обробки зрізів імуномодуляторами після обрізки.

Непрофесійне обрізання або обрізання в невідповідну пору року може призвести до:

  • псування декоративного вигляду;
  • зниження цвітіння;
  • передчасної загибелі рослини;
  • підвищеної вразливості рослин до комах, хвороб чи зимових холодів.

Ми точно знаємо, що і в якій послідовності необхідно зробити під час виконання обрізки листяних декоративних рослин будь-яких розмірів та ступеня занедбаності. Ми використовуємо професійний інструмент, працюємо з рослинами в правильні періоди року для досягнення оптимальних результатів та можемо надати супутній комплекс послуг.

Фото

Обрізка листяних декоративних рослин Фото-1 Обрізка листяних декоративних рослин Фото-2 Обрізка листяних декоративних рослин Фото-3 Обрізка листяних декоративних рослин Фото-4 Обрізка листяних декоративних рослин Фото-5 Обрізка листяних декоративних рослин Фото-6 Обрізка листяних декоративних рослин Фото-7

Переваги в роботі з нами

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Дбайливе ставлення до природи

Який би тип роботи ми не виконували, ми завжди ставимося до природи з максимальною дбайливістю і акуратністю. Ми вважаємо за краще працювати, як хірург зі скальпелем, видаляючи тільки те, що неможливо врятувати і що становить реальну загрозу для оточуючих.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Професійні консультації

Не знаєте, з якого боку підібратися до вирішення проблеми, який порядок дій, чи можливо виконати завдання в принципі? Звертайтеся до нас! Фахівці компанії Суботникофф без проблем нададуть детальну консультацію.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше