Зрізання дерев

Зрізання дерев

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Зрізання дерев

Зрізання дерев — послуга яка потрібна не настільки часто, але якщо виникла необхідність, то краще звернутися до фахівців. Роботи зі спилювання дерев є найнебезпечнішими висотними роботами. Ми надаємо послуги зі зрізки дерев в Одесі з 2005 року й маємо величезний досвід у цій сфері. Швидко й акуратно прибирати дерева, які становлять небезпеку або заважають проводити будь-які роботи наше щоденне заняття.

Компанія «Суботникофф» пропонує послугу професійного зпилювання дерев у зручний для замовника час і за лояльними розцінками. Є можливість надати допомогу в отриманні дозвільних документів на зрізання дерев, якщо вони розташовані на громадських територіях. Ми маємо все необхідне обладнання й підготовлених фахівців із високими професійними навичками й необхідними документами для роботи на висоті, гарантуємо якісне виконання робіт із повною матеріальною відповідальністю й у мінімальні терміни.

Наш відповідальний і комплексний підхід до справи яку ми добре знаємо, робить співпрацю з нами легкою, а Ваші складні завдання стають простими.

Коли варто скористатися послугою зі зрізання дерев

Зрізка дерев може знадобитися в різних ситуаціях, але найпоширенішими причинами замовлення послуги, є:

 1. Рослини заважають — вони займають занадто багато місця на ділянці, не дають можливості повноцінно експлуатувати майданчик під час його забудови або облагородження;
 2. Аварійні дерева — санітарне зрізання дерев є найефективнішим способом позбутися рослин, що загрожують здоров’ю й життю людей, а також цілісності будівель на ділянці. До них належать: засохлі дерева, ті, які мають значний нахил, які мають тріщину уздовж стовбура, які заразилися грибком або іншими шкідниками;
 3. Погіршують естетику ландшафтного дизайну (ділянки) — проводиться у випадках, коли дерева не відповідають загальній естетичній картині ділянки, наприклад, знижують привабливість рослин, що ростуть поруч;
 4. Загрожують комунікаціям — У разі розростання деяких дерев і чагарників, виникає небезпека порушення роботи підземних і надземних комунікацій: каналізаційних труб, водопроводів, електричних кабелів і т.д.

Залежно від ситуацій, зрізка дерев може виконуватися двома основними способами:

 • Звалювання цілком - зрізання дерева з напрямком падіння в безпечну сторону за допомогою вирізання клина або контролю падіння за допомогою раніше прив’язаної за вершину дерева відтяжки. Рідко використовується в умовах міської забудови.
 • Зрізання частинами — арборист сам піднімається на дерево, або його туди піднімає автовишка. Гілки зрізаються по частинах і прицільно скидаються або завішуються на канатах і акуратно опускаються донизу, стовбур звалюється цілком або так само ріжеться невеликими частинами й поетапно спускається. Даний метод використовується на деревах обплутаних проводами, на ділянках зі щільною забудовою чи обмеженим майданчиком. Найбільш поширений метод.

Залишилися питання чи хочете замовити послугу зі зрізання дерева? Зверніться до нашого фахівця!

Фото

Зрізання дерев Фото-1 Зрізання дерев Фото-2 Зрізання дерев Фото-3 Зрізання дерев Фото-4 Зрізання дерев Фото-5 Зрізання дерев Фото-6 Зрізання дерев Фото-7 Зрізання дерев Фото-8 Зрізання дерев Фото-9 Зрізання дерев Фото-10

Ціни

Ціни на зрізання дерев

Під час розрахунку ціни на зрізання дерев потрібно враховувати безліч чинників. Основними є розміри дерева, порода й аварійність. Також на ціну впливає доступність дерева (чи є поруч дроти електромереж, труби, дахи, паркани і т.д.)

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Вантаження й вивезення сміття (ціна залежить від виду сміття, відстані до машини і відстані до звалища)

  1400 - 2500

  машина (7.5 м³)

 • Вантаження й вивезення невеликої кількості сміття

  від  700

  послуга

 • Зрізка дорослих горіхів з перешкодами

  1000 - 6000

  шт.

 • Зрізка дорослої топопі

  2500 - 12000

  шт.

 • Зрізання у місті великих декоративних дерев (акації, клени)

  1000 - 7000

  шт.

 • Зрізання великих фруктових дерев з перешкодами (дахи, паркани)

  800 - 3000

  шт.

 • Зрізка фруктових дерев у саду

  200 - 1500

  шт.

 • Мінімальне замовлення

  від  600

  послуга

Переваги в роботі з нами

Доступнi цiни

Не ставим себе целью сделать самые низкие цены на рынке. В Одессе все знают, что качественно, быстро и дешево не существует. Мы просто умеем договариваться с людьми и с нами дешевле, чем сидеть с испорченными нервами без света, интернета или газа, ремонтировать крышу, забор, машину, а возможно и лечить человека после работы копеечных горе-умельцев. Почтенные категории граждан и социальные учреждения всегда могут рассчитывать на особо лояльный подход.

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Дбайливе ставлення до природи

Який би тип роботи ми не виконували, ми завжди ставимося до природи з максимальною дбайливістю і акуратністю. Ми вважаємо за краще працювати, як хірург зі скальпелем, видаляючи тільки те, що неможливо врятувати і що становить реальну загрозу для оточуючих.

Досвід роботи більше 15 років

Під час роботи з деревами потрібно не просто знати в теорії, як і що робиться, а мати відпрацьовані навички роботи на висоті і професійне чуття при оцінці ризиків на етапі планування. Наші клієнти зберігають багато нервових клітин, працюючи з нами.

Повне оснащення

У нашій справі часто потрібно покладатися на техніку, інвентар і спорядження. Тому все необхідне для виконання замовлення у нас своє, завжди під рукою і в робочому стані. Це означає, що Вам не потрібно буде чекати, поки ми в процесі роботи будемо щось лагодити або шукати.

Документи та ліцензії

У компанії Субботнікофф працюють тільки фахівці з відповідними ліцензіями і допусками, а підприємство зареєстроване як юридична особа. Ми можемо офіційно приймати платежі в будь-якій формі.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Професійні консультації

Не знаєте, з якого боку підібратися до вирішення проблеми, який порядок дій, чи можливо виконати завдання в принципі? Звертайтеся до нас! Фахівці компанії Суботникофф без проблем нададуть детальну консультацію.

Реальні відгуки від клієнтів

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше