Косіння трави тримером

Косіння трави тримером

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Косіння трави тримером

Легкі і зручні в маневруванні, тримери для трави або мотокоси відмінно підходять для роботи в місцях, недоступних для стандартної газонокосарки. Вони також ідеально підходять для догляду за ділянками саду, що вимагають особливої уваги , такими як:

  • клумби з культурними рослинами;
  • ділянки, густо засаджені деревами та чагарниками;
  • кордони вашого газону;
  • вузькі та важкодоступні місця;
  • ділянки зі складним ландшафтом і таке інше.

Наша компанія надає професійні послуги зі скошування трави в Одесі триммерами й мотокосами. Ми використовуємо якісне обладнання, яке відрізняється надійністю і продуктивністю, що зі свого боку заощаджує Ваш час і дає Вам високоякісний результат.

Найближчим аналогом триммера або мотокоси є кущоріз, тому важливо правильно використовувати відповідне обладнання для певних умов роботи. Кущоріз важче й потужніше, він підходить для прибирання ділянок, сильно зарослих чагарниками, очеретом, великими бур’янами, ожиною та невеликими живими огорожами.

Тример — це оптимальний варіант для стрижки та покосу трави будь-якого розміру. Він незамінний, коли потрібно забезпечити необхідну висоту трави, підрівняти край вашого газону або садової ділянки, обробити місця, до яких не може дістатися газонокосарка або інша техніка.

Який тример краще підібрати

Якщо у вас є великий сад або ділянка землі, якщо ви плануєте обробляти рослинність далеко від місць під'єднаняя до електромережі, варто розглядати автономні варіанти тримерів. Це дає велику свободу дій, спрощує роботу оператора і прискорює робочі процеси. Бензинові або акумуляторні тримери в цих умовах є кращим варіантом, ніж тримери з електрокабелем для підключення до електромережі.

Крім того, необхідно врахувати, наскільки щільно засаджений рослинами ваш простір. Наприклад, якщо вам потрібно косити між безліччю квітів, кущів або дерев, тример із меншою головкою дозволить виконати роботу вкрай акуратно й без пошкоджень культурних насаджень.

Наша компанія готова виконати скошування трави тримерами на ділянках будь-якої складності, починаючи від невеликих газонів біля приватного будинку й закінчуючи міськими парками і скверами, придорожніми територіями й узбіччями.

Підбираємо найефективніший варіант обладнання для конкретних умов роботи, відповідаємо на всі запитання й консультуємо за необхідності. Оцінювання вартості скошування трави по Одесі і передмістям здійснюється фахівцем на місці або за фотографіями, наданими замовниками

Фото

Косіння трави тримером Фото-1 Косіння трави тримером Фото-2 Косіння трави тримером Фото-3 Косіння трави тримером Фото-4 Косіння трави тримером Фото-5 Косіння трави тримером Фото-6 Косіння трави тримером Фото-7 Косіння трави тримером Фото-8 Косіння трави тримером Фото-9 Косіння трави тримером Фото-10 Косіння трави тримером Фото-11 Косіння трави тримером Фото-12

Переваги в роботі з нами

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше