Зняття плющів з будівель і стрижка

Зняття плющів з будівель і стрижка

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Зняття плющів з будівель і стрижка

Плющ та інші виткі рослини — це досить поширені в садовому дизайні та екстер’єрах заміських будинків вічнозелені рослини роду ліан. Вони досить давно використовуються садівниками по всьому світу для вертикального озеленення альтанок, терас, фонтанів, парканів, огорож, будинків та інших будівель.

Плющі здатні швидко зрости, чіпко прикріплюючись до будь-якого типу поверхонь. За недостатньої уваги та за браком підрізки ці рослини здатні в найкоротші терміни буквально заполонити всю ділянку. Водночас вони гублять усі інші рослини та насадження.

Розростаючись стінами будинків, плющ нерідко стає причиною появи вогкості та цвілі всередині приміщень. Крім того, він здатний навіть руйнувати стіни та фундамент за сприятливих умов для зростання. Саме з цих міркувань його зростання необхідно контролювати, а в деяких випадках і повністю його позбуватися.

Методи боротьби.

Важливо розуміти, що плющ та інші в’юни є досить невибагливими до умов існування. Вони розвиваються навіть при нестачі вологи та світла. Іноді боротьба з плющем може тривати кілька сезонів: навіть коли вам здається, що перемога залишилася за вами, наступної весни ви знову спостерігаєте порослі цієї рослини. Секатори, ножиці, пилка, лопата, сокира рукавички, спецодяг, обприскувач — це необхідно для ефективної боротьби.

Обрізка плюща і в’юна з викопуванням коренів — досить кропітке завдання. Достатньо одного паростка, який потрапить у ґрунт, щоби на наступний рік ви знову спостерігали пишне зростання рослинності.

Чи можна використовувати отрутохімікати? Усе залежить від ваших цілей та потреб, проте необхідно пам’ятати, що гербіциди та отрути від бур’янів також впливають на будь-яку іншу рослинність і навіть на людей.

Ви можете звернутися до нас. У нас є все необхідне для підтримання Ваших витких рослин у презентабельному вигляді та в необхідних розмірах, а за необхідності і для повного видалення.

Фото

Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-1 Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-2 Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-3 Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-4 Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-5 Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-6 Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-7 Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-8 Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-9 Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-10 Зняття плющів з будівель і стрижка Фото-11

Переваги в роботі з нами

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Робота будь-якої складності

Будь-який об'єкт, незалежно від його складності, це виклик нашому професіоналізму. Навіть якщо ви не бачите шляхів і способів вирішення проблеми, ми обов'язково знайдемо оптимальний варіант і виконаємо найскладніше замовлення.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Професійні консультації

Не знаєте, з якого боку підібратися до вирішення проблеми, який порядок дій, чи можливо виконати завдання в принципі? Звертайтеся до нас! Фахівці компанії Суботникофф без проблем нададуть детальну консультацію.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше