Зрізка дерев альпіністами

Зрізка дерев альпіністами

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Зрізка дерев альпіністами

Зрізання дерев в умовах міста Одеси - відповідальне заняття. Роботи доводиться проводити поруч або навіть іноді над жвавим рухом транспорту, над дахами, серед проводів, над цінним майном, яке неможливо прибрати.

В обмежених умовах невеликих одеських двориків із низькими підворіттями, за наявності низьких ліній електропередач і газопроводів або складних умов місцевості й рельєфу, які заважають під’їхати автовишці, єдиним можливим рішенням залишається видалення дерев із залученням промислових альпіністів. Альпіністи, які займаються професійним обслуговуванням дерев називаються арбористами.

Це надійне й перевірене рішення, яке використовується сьогодні у разі роботи з великими зеленими насадженнями. Досвідчені арбористи — це підготовлені професіонали, які використовують відповідну екіпіровку, необхідні засоби захисту та страховку, ефективне спорядження та обладнання.

Особливості зрізки дерев методом альпінізму

Використовуються чотири основні методи видалення великих зелених насаджень:

  • За допомогою бензопил стовбур підрізається знизу й дерево валиться цілком у бік свого ухилу. Цей метод є добрим, якщо є достатньо вільної площі в напрямку падіння стовбура і немає вітру.
  • Зрізання із відтяжкою. Передбачає закріплення на верху дерева спеціальної відтяжки, а в землі, внизу стовбура, виконується розріз у вигляді клина. Дерево валиться в необхідний бік під дією сили, прикладеної до відтяжки, а вирізаний клин додатково фіксує напрямок падіння. Роботи можна виконувати й у вітряну погоду.
  • Зрізка дерева частинами. Арборист піднімається на дерево, відрізає частини і прицільно скидає в потрібне місце. Подібний метод застосовується в обмежених умовах і в місцях з обмеженим майданчиком для скидання, наприклад, якщо внизу дерева, що зрізають, є інші цінні рослини.
  • Найтрудомісткіша процедура зрізання дерева — це видалення дерева частинами з їх підвішуванням на канатах і акуратним спусканням. Такі роботи вимагають від виконавця великого досвіду й певних навичок, адже погано закріплена гілка може зірватися і впасти з висоти, завдавши збитків майну. Спилювання з підвішуванням і спуском застосовується на деревах, заплутаних у дроти, й у дуже обмежених просторах із мінімальними майданчиками для спускання.

Наша компанія має величезний досвід роботи всіма методами й гарантує збереження Вашого майна під час проведення робіт навіть у найскладніших умовах.

Виїзд фахівця для огляду по Одесі і ближнім передмістям безкоштовний, виїжджаємо так само і в область за погодженням із замовником. Зателефонуйте й ми підберемо зручний для Вас час нашого приїзду для огляду.

Фото

Зрізка дерев альпіністами Фото-1 Зрізка дерев альпіністами Фото-2 Зрізка дерев альпіністами Фото-3 Зрізка дерев альпіністами Фото-4 Зрізка дерев альпіністами Фото-5

Переваги в роботі з нами

Доступнi цiни

Не ставим себе целью сделать самые низкие цены на рынке. В Одессе все знают, что качественно, быстро и дешево не существует. Мы просто умеем договариваться с людьми и с нами дешевле, чем сидеть с испорченными нервами без света, интернета или газа, ремонтировать крышу, забор, машину, а возможно и лечить человека после работы копеечных горе-умельцев. Почтенные категории граждан и социальные учреждения всегда могут рассчитывать на особо лояльный подход.

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Дбайливе ставлення до природи

Який би тип роботи ми не виконували, ми завжди ставимося до природи з максимальною дбайливістю і акуратністю. Ми вважаємо за краще працювати, як хірург зі скальпелем, видаляючи тільки те, що неможливо врятувати і що становить реальну загрозу для оточуючих.

Досвід роботи більше 15 років

Під час роботи з деревами потрібно не просто знати в теорії, як і що робиться, а мати відпрацьовані навички роботи на висоті і професійне чуття при оцінці ризиків на етапі планування. Наші клієнти зберігають багато нервових клітин, працюючи з нами.

Повне оснащення

У нашій справі часто потрібно покладатися на техніку, інвентар і спорядження. Тому все необхідне для виконання замовлення у нас своє, завжди під рукою і в робочому стані. Це означає, що Вам не потрібно буде чекати, поки ми в процесі роботи будемо щось лагодити або шукати.

Робота будь-якої складності

Будь-який об'єкт, незалежно від його складності, це виклик нашому професіоналізму. Навіть якщо ви не бачите шляхів і способів вирішення проблеми, ми обов'язково знайдемо оптимальний варіант і виконаємо найскладніше замовлення.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Матеріальна відповідальність

Усі роботи, що ми проводимо на вашій ділянці, цілком безпечні для оточуючих і вашого майна. У разі пошкодження ми завжди компенсуємо ваші витрати, несучи повну матеріальну відповідальність.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше