Обрізка хвойних дерев

Обрізка хвойних дерев

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Обрізка хвойних дерев

Хвойні дерева — благородна прикраса для саду, що вимагає ретельного догляду, перевірки стану та регулярної обрізки. Компанія «Суботникофф» 15 років займається професійним обрізанням хвойних дерев, підтриманням їхньої форми і здоров’я. Основний акцент фірми — на високу якість і швидкість роботи.

Обрізка туй — мабуть, найбільш затребувана послуга. За такої умови Ви здобуваєте не тільки вирівняні, естетичні рослини, але й більш густу, «наповнену» крону. Справа в тому, що у разі укорочення приростів вони формують кілька нових пагонів, спрямованих в різні боки. Частина з них росте всередину дерева, роблячи крону густішою та пишною.

Потрібно розуміти, що втрата частини листочків-хвоїнок, величезна кількість маленьких ранок-зрізів на решті хвої та гілках, необхідність відновлення зростання послаблюють рослину і знижують її імунітет - це значний стрес для хвойних культур. Тому після обрізки ми обов’язково проводимо антистресову обробку рослин. Ми використовуємо, мабуть найкраще, що отримують на ринку для подолання стресу та посилення імунітету, італійський препарат Мегафол або суміш Мегафол і Кендала

Також можлива підгодівля після обрізки. Колір хвої стане яскравішим, стійкість до шкідників підвищиться, якщо до вище описаних препаратів додати мікроелементи в хелатній формі, такі, як Брексил Мікс.

Після процедур пов’язаних з обрізанням ми здійснюємо ретельне прибирання зони робіт, із застосуванням вітродуйок або пиловсмоктувачів, в особливих випадках (наприклад, коли навколо рослин рясно всіяно кольоровим каменем) зона робіт повністю застилається спеціальними ковдрами.

Терміни обрізки дерев

На відміну від листопадних рослин, які, зазвичай необхідно обрізати в стані спокою, хвойним необхідна обрізка під час активного росту пагонів. Це пов’язано з тим, що пагони у хвойних формуються під час росту рослини. Ідеальним часом обрізки для більшості хвойних є травень.

В Одесі, у зв’язку з м’яким кліматом, проводити обрізку хвойних можна з початку весни та до середини осені. Точний період проведення робіт залежить від виду рослини.

  • сосну краще обрізати в середині весни;
  • для ялини більше підходить зимовий період (кінець лютого);
  • деякі види туй обрізають у липні, коли добре видно молоді пагони та рослина відцвілаю. Багатьом видам рекомендується обрізка 2–3 рази на сезон.

Яких основних правил слід дотримуватися під час роботи з хвойними деревами:

  • обрізати потрібно тільки молоді пагони, задерев’янілі гілки без спеціальної необхідності не будуть зачіпатися;
  • роботу потрібно проводити обробленими та добре заточеними садовими інструментами, щоб уникнути попадання хвороботворних бактерій, грибка або паразитів;
  • за один раз можна зрізати не більше 30 % крони, щоб не спричиняти стрес і зниження імунітету.
  • не рекомендується обрізати рослини під час цвітіння

Основні різновиди обрізки хвойних дерев

  • санітарна обрізка - видалення сухих, зламаних або пошкоджених паразитами гілок;
  • формуюча обрізка — допомагає зміцнити скелет, надати правильної форми кроні, видалити непотрібні і відрослі пагони;
  • декоративна або топіарна обрізка — створення живоплоту, надання дереву незвичайної, оригінальної форми. Один із найскладніших видів робіт у ландшафтному дизайні.

Оскільки хвойні історично не з нашої кліматичної зони, необхідний делікатний підхід, необережні дії в поєднанні із бракуванням певних знань можуть не тільки перешкодити побудові форми, але і спровокувати захворювання або сповільнити зростання на тлі зниження імунітету.

Щоб процес зістригання або обрізки проходив без мінімального стресу для дерева, довірте цю роботу професіоналам. Фахівці компанії «Суботникофф» розкриють справжню красу ваших рослин, допоможуть підтримувати їхню форму і здоров’я протягом багатьох років.

Завдяки гнучкій схемі роботи, співробітники приїдуть у зручний для вас час. Оплатити послуги можна, як карткою, так і готівкою або за безготівковим розрахунком із розрахункового рахунку Вашої організації, у якості бонуса для клієнтів пропонується безоплатна консультація фахівця та безоплатний приїзд на оцінювання обсягу робіт.

Фото

Обрізка хвойних дерев Фото-1 Обрізка хвойних дерев Фото-2 Обрізка хвойних дерев Фото-3 Обрізка хвойних дерев Фото-4 Обрізка хвойних дерев Фото-5 Обрізка хвойних дерев Фото-6 Обрізка хвойних дерев Фото-7 Обрізка хвойних дерев Фото-8 Обрізка хвойних дерев Фото-9 Обрізка хвойних дерев Фото-10 Обрізка хвойних дерев Фото-11 Обрізка хвойних дерев Фото-12

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше