Зрізання дерев з автовишки

Зрізання дерев з автовишки

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Зрізання дерев з автовишки

Для деяких видів робіт із деревами просто необхідно пустити в дію спеціальну техніку та обладнання. В Одесі дуже часто зустрічаються, наприклад, тополі, висота яких становить 25–35 метрів. Незважаючи на усі свої переваги, ця порода дерева має й низку недоліків. Зокрема, велика парусність крони, схильність до розкладу деревини стовбура, поверхнева коренева система, що призводить до падіння дерев або деяких гілок під час навіть не сильних вітрів.

Тополя — не єдине велике дерево в Одесі, адже є ще клени, ясени, граби, платани, дуби та інші різновиди великих дерев. Задля ефективності та безпеки під час роботи з великими деревами дуже часто задіюється автовишка.

Особливості робіт зі спилювання дерев з автовишки

Використання автовишки можливе виключно за наявності вільного під’їзду до місця виконання робіт. Перевага вишки в тому, що місце для скидання або спускання зрізаних гілок і частин стовбура дерева може бути дуже маленьким і розташовуватися в стороні від дерева.

Автовишка зручна як під час виконання робіт з кронування та обрізки так і у разі повного зрізання дерева з видаленням стовбура частинами. Спеціальна техніка застосовується в ситуаціях, коли промислові альпіністи не мають можливості безпечно виконувати видалення або обрізку. Наприклад: аварійне дерево, на яке неможливо піднятися; обрізка самих кінчиків гілок; брак місця для спускання частин безпосередньо під деревом; стислі терміни для виконання роботи і т.д. Саме з таких причин зрізання й обрізка дерев з автовишки в багатьох ситуаціях є єдино вірним рішенням.

Чи можна найняти автовишку і зрізати дерево самостійно?

Ми надаємо в оренду автовишку, як окрему послугу, але у випадку з деревами наполегливо не рекомендуємо займатися подібною «самодіяльністю».

Необхідно розуміти, що висотні роботи належать до особливо небезпечних: для їх виконання потрібно мати допуск і використовувати захисне спорядження. Для виконання подібних робіт необхідно правильно підібрати спецтехніку. Ви можете помилитися у виборі вишки за висотою або за габаритами і вона або не дістане до верхньої частини дерева, або не в’їде в потрібне місце, а заплатити за виклик вишки доведеться. Машиніст автовишки мусить мати досвід роботи з деревами, далеко не кожен водій вишки правильно розуміє технологію виконання подібних робіт.

У нашій компанії є досвідчені фахівці і японська колінно-телескопічна автовишка, стріла якої обладнана гуськом. Аналогів з поєднання висоти підйому й габаритів машини в Україні немає.

Виїзд Одесою і ближнім передмістям на огляд і визначення вартості Ваших обсягів робіт безкоштовний. Виїзд до області за погодженням із замовником. Працюємо з приватними особами та всіма видами організацій, приймаємо всі види оплати в т.ч. ПДВ. Укладаємо договори на систематичне й поетапне виконання робіт.

Фото

Зрізання дерев з автовишки Фото-1 Зрізання дерев з автовишки Фото-2 Зрізання дерев з автовишки Фото-3 Зрізання дерев з автовишки Фото-4 Зрізання дерев з автовишки Фото-5 Зрізання дерев з автовишки Фото-6 Зрізання дерев з автовишки Фото-7 Зрізання дерев з автовишки Фото-8 Зрізання дерев з автовишки Фото-9 Зрізання дерев з автовишки Фото-10 Зрізання дерев з автовишки Фото-11 Зрізання дерев з автовишки Фото-12

Переваги в роботі з нами

Доступнi цiни

Не ставим себе целью сделать самые низкие цены на рынке. В Одессе все знают, что качественно, быстро и дешево не существует. Мы просто умеем договариваться с людьми и с нами дешевле, чем сидеть с испорченными нервами без света, интернета или газа, ремонтировать крышу, забор, машину, а возможно и лечить человека после работы копеечных горе-умельцев. Почтенные категории граждан и социальные учреждения всегда могут рассчитывать на особо лояльный подход.

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Дбайливе ставлення до природи

Який би тип роботи ми не виконували, ми завжди ставимося до природи з максимальною дбайливістю і акуратністю. Ми вважаємо за краще працювати, як хірург зі скальпелем, видаляючи тільки те, що неможливо врятувати і що становить реальну загрозу для оточуючих.

Досвід роботи більше 15 років

Під час роботи з деревами потрібно не просто знати в теорії, як і що робиться, а мати відпрацьовані навички роботи на висоті і професійне чуття при оцінці ризиків на етапі планування. Наші клієнти зберігають багато нервових клітин, працюючи з нами.

Робота будь-якої складності

Будь-який об'єкт, незалежно від його складності, це виклик нашому професіоналізму. Навіть якщо ви не бачите шляхів і способів вирішення проблеми, ми обов'язково знайдемо оптимальний варіант і виконаємо найскладніше замовлення.

Документи та ліцензії

У компанії Субботнікофф працюють тільки фахівці з відповідними ліцензіями і допусками, а підприємство зареєстроване як юридична особа. Ми можемо офіційно приймати платежі в будь-якій формі.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Матеріальна відповідальність

Усі роботи, що ми проводимо на вашій ділянці, цілком безпечні для оточуючих і вашого майна. У разі пошкодження ми завжди компенсуємо ваші витрати, несучи повну матеріальну відповідальність.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше