Зрізання аварійних дерев

Зрізання аварійних дерев

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Зрізання аварійних дерев

До аварійних відносять дерева, що перебувають у занедбаному стані і загрожують своїм падінням цілком і частинами для оточуючих або майна. Сухі гілки, трухляві стовбури можуть зламатися або впасти навіть від слабкого пориву вітру. Наша компанія здійснює професійне зрізання аварійних дерев в Одесі й надає допомогу в отриманні дозвільних документів у разі потреби.

Аварійне дерево є джерелом таких небезпечних чинників:

  • ймовірність падіння аварійного дерева або його частин на людей у будь-який момент;
  • ймовірність падіння аварійного дерева або його частин на цінне майно, у тому числі й нерухомість;
  • ймовірність пошкодження електричних комунікацій і газопроводів із виникненням пожежі;
  • ймовірність загоряння аварійного дерева від випадкового вогню;
  • ймовірність підриву корінням підземних комунікацій, фундаментів будівель під час падіння дерева;

Особливості зрізки аварійного дерева

Якщо вам необхідно зрізати аварійне дерево в Одесі і Ви не володієте необхідним досвідом, то зверніться до нас. Наш фахівець приїде і визначить ступінь небезпеки насаджень у поточному стані, огляне навколишню інфраструктуру і прийме рішення щодо найбільш безпечного та ефективного методу роботи, визначить, чи є можливість використання автовишки.

Зрізати дерево «під корінь» часто небезпечно через те, що не завжди відомо про стан стовбура по всій висоті. Під час падіння він може розколотися на кілька частин, може змінити напрямок падіння через трухлявість стовбура в місці вирізки клина, стовідсотково контролювати цей процес в умовах обмеженої міської забудови неможливо. Саме тому аварійні дерева, як правило, розбираються частинами. Висота й кількість точок зрізки визначаються заздалегідь, зважаючи на стан дерева та спираючись на досвід арбористів.

Найскладнішими й дорогими роботами є видалення завислих аварійних дерев, тобто тих, які вже почали своє падіння, але не впали на землю, зачепившись за дроти, будинки, інші дерева і т. ін. Для їх видалення часто доводиться використовувати і автокран, і автовишку одночасно.

Перед початком робіт ділянку з аварійним деревом огороджують для безпеки оточуючих. У разі наявності розлогої крони вона, як правило, розбирається по частинах з урахуванням збереження рівноваги дерева, потім частинами ріжеться ствол. Виконуються роботи досвідченими альпіністами за допомогою самостійного підйому на дерево або з залученням автовишки.

Як правило, у комплексі з видаленням аварійних дерева надається послуга з навантаження та вивезення зрізаних тонких гілок, а часто і стовбурових частин, які через пошкодження гниттям не становлять для замовника цінності. Також часто необхідно видалити пень, що залишився після зрізки дерева. Така послуга надається нашою компанією за допомогою компактного пенькоріза.

Виїзд Одесою і ближнім передмістям на огляд і визначення вартості Ваших обсягів робіт безкоштовний. Виїзд до області за погодженням із замовником. Працюємо з приватними особами та всіма видами організацій, приймаємо всі види оплати в т.ч. ПДВ. Укладаємо договори на систематичне й поетапне виконання робіт. Досить просто подзвонити, далі ми все візьмемо на себе.

Фото

Зрізання аварійних дерев Фото-1 Зрізання аварійних дерев Фото-2 Зрізання аварійних дерев Фото-3 Зрізання аварійних дерев Фото-4 Зрізання аварійних дерев Фото-5 Зрізання аварійних дерев Фото-6 Зрізання аварійних дерев Фото-7 Зрізання аварійних дерев Фото-8 Зрізання аварійних дерев Фото-9 Зрізання аварійних дерев Фото-10 Зрізання аварійних дерев Фото-11 Зрізання аварійних дерев Фото-12

Переваги в роботі з нами

Доступнi цiни

Не ставим себе целью сделать самые низкие цены на рынке. В Одессе все знают, что качественно, быстро и дешево не существует. Мы просто умеем договариваться с людьми и с нами дешевле, чем сидеть с испорченными нервами без света, интернета или газа, ремонтировать крышу, забор, машину, а возможно и лечить человека после работы копеечных горе-умельцев. Почтенные категории граждан и социальные учреждения всегда могут рассчитывать на особо лояльный подход.

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Досвід роботи більше 15 років

Під час роботи з деревами потрібно не просто знати в теорії, як і що робиться, а мати відпрацьовані навички роботи на висоті і професійне чуття при оцінці ризиків на етапі планування. Наші клієнти зберігають багато нервових клітин, працюючи з нами.

Робота будь-якої складності

Будь-який об'єкт, незалежно від його складності, це виклик нашому професіоналізму. Навіть якщо ви не бачите шляхів і способів вирішення проблеми, ми обов'язково знайдемо оптимальний варіант і виконаємо найскладніше замовлення.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Матеріальна відповідальність

Усі роботи, що ми проводимо на вашій ділянці, цілком безпечні для оточуючих і вашого майна. У разі пошкодження ми завжди компенсуємо ваші витрати, несучи повну матеріальну відповідальність.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше