Косіння бур'яну

Косіння бур'яну

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Косіння бур'яну

Навіщо косити бур'ян?

З приходом тепла усі господарі ділянок намагаються навести лад. Косіння трави та бур’яну — одна з найважливіших робіт із упорядження території. Незважаючи на те, що багато хто вважає траву й бур’ян абсолютно нешкідливими для ділянки, є ціла низка причин боротися з ними:

 • кліщі: нескошена трава й опале листя дерев є живильним середовищем для цих паразитів, які розносять безліч захворювань, небезпечних для людей і культурних рослин;
 • розмноження бур’янів: бур’ян шкодить культурним рослинам, забираючи в них вологу й поживні речовини. Навіть невелика ділянка з бур'янами буде розповсюджувати насіння й надалі захоплювати більшу площу. Ваші сусіди не будуть Вам вдячні… Тому найкраще косити бур’ян до появи насіння, щоби вони не розліталися;
 • загроза пожежі: рослинність, що залишилася з минулого року, дуже легко запалюється, буває навіть просто від сонячних променів, якщо наприклад, десь лежить скляний уламок і створює ефект лінзи.
 • небезпека для здоров’я: більшість квітучих бур’янів — сильні алергени. Вони можуть спричинити риніт, астму або висипання, особливо в людей зі слабким імунітетом

Довірте прибирання ділянки спеціалістам

Проводити самостійне скошування трави досить складно, особливо якщо ділянка є великою або в занедбаному стані. Щоб уберегти свої сили й заощадити час, пропонуємо скористатися послугами нашої компанії. Наші фахівці вже понад 15 років працюють в Одесі і виконують якісне косіння трави, бур’янів і амброзії. Для роботи використовується тільки професійна техніка. Завдяки цьому робота проводиться швидко, а культурні рослини залишаться неушкодженими. Наші співробітники очищають від бур’яну приватні ділянки, території підприємств, парки, вулиці, узбіччя доріг і т.д. Також можна замовити збір та вивезення скошеного.

Як замовити скошування трави?

Перед початком робіт необхідно оцінити стан ділянки, щоб фахівці розуміли, який інвентар та скільки часу й людей знадобиться на очищення території.

На вартість робіт можуть впливати:

 • місцезнаходження ділянки (наскільки далеко від міста);
 • площа ділянки;
 • висота бур’яну, чи присутня деревна парость;
 • наявність сміття під травою і його кількість;
 • рельєф території;
 • необхідність збору в купи скошеного;
 • необхідність завантаження скошеного для вивозу;

З огляду на всі ці чинники, ми проконсультуємо Вас і позначимо попередню вартість робіт. Якщо ви не можете самостійно оцінити стан ділянки, наша фірма надає фахівця для виїзду на попередній огляд. Виїзд по Одесі і ближнім передмістям проводиться безкоштовно, ми оглянемо територію і визначимо обсяг і вартість робіт. Наша компанія працює з усіма формами організацій і приватними особами. Можлива будь-яка форма оплати в т.ч. з ПДВ. Укладаємо договори на сезонне обслуговування.

Фото

Косіння бур'яну Фото-1 Косіння бур'яну Фото-2 Косіння бур'яну Фото-3 Косіння бур'яну Фото-4

Ціни

Ціни на косіняя бур'яну

Ціна косіння бур'яну переважно залежить від площі території, висоти і типу бур'яну, присутності деревної парості, ландшафту.

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Косіння бур'яну від 30 см до 1м

  170 - 300

  сотка

 • Скошування трав'янистої рослинності від 1 м до 3 м (очерет, лобода)

  250 - 400

  сотка

 • Вантаження й вивезення невеликої кількості сміття

  від  700

  послуга

 • Вантаження й вивезення сміття (ціна залежить від виду сміття, відстані до машини і відстані до звалища)

  1400 - 2500

  машина (7.5 м³)

 • Мінімальне замовлення

  від  600

  послуга

Переваги в роботі з нами

Безкоштовне оцінювання

Фахівці компанії Суботникофф приїдуть до Вас і безкоштовно розрахують вартість майбутньої роботи. Ви отримаєте вичерпну консультацію з усіх питань. У типових випадках оцінювання може відбуватися дистанційно, якщо буде надана необхідна інформація.

Працюємо без вихідних

Багато наших замовників, як і більшість людей, працюють 5 днів на тиждень. Залишаються тільки вихідні, коли можна присвятити себе садовій ділянці або прибудинковій території. Ми працюємо без вихідних, тому звертатися до наших фахівців можна в будь-який зручний для вас день.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше