Створення концепції та підбір рослин

Створення концепції та підбір рослин

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Створення концепції та підбір рослин

Висадка дерев, чагарників, квітів і всіляких трав’янистих рослин позитивно впливає на візуальне сприйняття території, а також на комфортність перебування в її межах. Грамотно підібрані зелені насадження стають естетичною прикрасою для входу в будівлю і складають затишок прибудинкової території. Одній людині не завжди під силу впоратись з вибором місця посадки рослин, їх конфігурацією та закупкою потрібної продукції.

Варто замовити комплексну послугу з озеленення, виконуючи яку фахівці нашої компанії «Суботникофф» розробляють концепцію зеленої зони і здійснюють підбір усіх її компонентів. В узгоджену дату і час наші професіонали проведуть огляд території в Одесі і визначать локації для висадки рослин з урахуванням рельєфу, площі і ваших побажань.

Варіанти комбінацій рослин

Є безліч тонкощів розміщення саджанців. Їх подальше місце розташування та сорт визначаються безліччю наступних чинників:

 • Потреба в огляді — панорамному або односторонньому.
 • Уподобання замовника — в прибудинковий простір можуть бути інтегровані хвойні та листяні рослини, а також їхні стильні комбінації.
 • Рослини допоможуть замаскувати деякі об’єкти, наприклад, плющ приховає від сторонніх очей вуличний санвузол в приватному саду або трансформаторну будку в парку.
 • Бажання доповнити місцевість лаконічними кам’яними композиціями з карликовими чагарниками.

Існує багато варіантів рішень ландшафтного дизайну. Ми формуємо групи рослин так, щоб одна не пригнічувала іншу, а об’єкт виглядав цілісно і привабливо цілий рік. Завдяки багаторічному досвіду в сфері озеленення ми з вами швидко визначимо оптимальну ідею, і найближчим часом вона буде реалізована найкращим чином.

Що отримує клієнт, замовляючи розробку концепції озеленення? У мінімальні терміни та водночас максимально ретельно підготуємо проектну документацію, на основі якої, будуть проведені комплексні озеленювальні роботи.

Замовивши наші послуги проектування, ви станете власником:

 • Загального ескізу композиції.
 • Унікальної схеми висадки рослин.
 • Переліку рослин із вказаною вартістю.

Будемо раді допомогти приватному клієнту перетворити присадибну ділянку. Також ми відкриті до співпраці з організаціями Одеси, які планують благоустрій території.

Фото

Створення концепції та підбір рослин Фото-1 Створення концепції та підбір рослин Фото-2 Створення концепції та підбір рослин Фото-3 Створення концепції та підбір рослин Фото-4 Створення концепції та підбір рослин Фото-5 Створення концепції та підбір рослин Фото-6 Створення концепції та підбір рослин Фото-7 Створення концепції та підбір рослин Фото-8 Створення концепції та підбір рослин Фото-9 Створення концепції та підбір рослин Фото-10 Створення концепції та підбір рослин Фото-11 Створення концепції та підбір рослин Фото-12

Ціни

Ціни на створення концепції та підбір рослин

 • Назва послуги

  Ціна (грн)

  Од. вим.

 • Консультація дизайнера для фізичних осіб з виїздом на об'єкт

  300 - 600

  послуга

 • Консультація дизайнера для организацій з виїздом на об'єкт

  безкоштовно

  послуга

 • Ландшафтний проект

  від  800

  сотка

 • Дендроплан

  від  1000

  послуга

 • Ескіз озеленення

  від  300

  послуга

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше