Підготовка ділянки до будівництва

Підготовка ділянки до будівництва

Замовте дану послугу в Одесі у професіоналів з компанії Суботникофф

Підготовка ділянки до будівництва

Підготовка ділянки до будівництва дачі, котеджу, заміського будинку та іншого, досить трудомісткий та коштовний етап. На ділянці можуть бути будівлі, що потребують знесення та утилізації. До них можуть бути прокладені комунікаційні мережі, які також потрібно розкопати та демонтувати. Рослинність у вигляді дерев, чагарників, бур’яну, старі пні — усе це потребує видалення. Заболочені місця, занедбані септики, підвали — усе це потребує вашої безпосередньої уваги і впливає зрештою на фінальну вартість підготовки. Ми, маючи величезний досвід, допоможемо Вам здійснити цей захід з найменшими витратами.

Ось кілька прикладів економії:

  • Не варто спилювати всі дерева поспіль, можливо, деякі варто зберегти, адже надалі, після будівництва, посадити крупномірне дерево обійдеться дуже дорого.
  • Якщо ділянка чиста, й потрібно прибрати бур’ян для проведення геодезичної розмітки, багато хто замовляє косіння бур’яну зі складанням і вивезенням скошеного. Насправді геодезисту не заважає скошена трава. До того ж, шар скошеної трави затримує проростання нової.
  • Якщо на ділянці після зрізання дерев залишилося безліч пнів, але в майбутньому планується приїзд великої техніки для копання котловану, не варто у підготовчий період замовляти корчування, як окрему послугу, адже екскаватор, який приїхав копати котлован, вирве пні за лічені хвилини. Крім того обійдеться це в копійки у порівнянні з ручним корчуванням або навіть з персональним пригоном техніки лише для корчування пнів.

Звичайно, ці приклади наведені для підготовки під приватне невелике будівництво та не є актуальними для промислового та багатоквартирного будівництва. Хоча траплялися випадки, коли ми робили підготовку під великі об’єкти, все ж таки, переважно, нашими замовниками є забудовники приватних присадибних ділянок. Для них ми проводимо підготовку під будівництво в найстисліші терміни, якісно та найменш затратно.

Фото

Підготовка ділянки до будівництва Фото-1 Підготовка ділянки до будівництва Фото-2 Підготовка ділянки до будівництва Фото-3 Підготовка ділянки до будівництва Фото-4 Підготовка ділянки до будівництва Фото-5 Підготовка ділянки до будівництва Фото-6 Підготовка ділянки до будівництва Фото-7 Підготовка ділянки до будівництва Фото-8 Підготовка ділянки до будівництва Фото-9 Підготовка ділянки до будівництва Фото-10 Підготовка ділянки до будівництва Фото-11 Підготовка ділянки до будівництва Фото-12

Переваги в роботі з нами

Повне оснащення

У нашій справі часто потрібно покладатися на техніку, інвентар і спорядження. Тому все необхідне для виконання замовлення у нас своє, завжди під рукою і в робочому стані. Це означає, що Вам не потрібно буде чекати, поки ми в процесі роботи будемо щось лагодити або шукати.

Робота будь-якої складності

Будь-який об'єкт, незалежно від його складності, це виклик нашому професіоналізму. Навіть якщо ви не бачите шляхів і способів вирішення проблеми, ми обов'язково знайдемо оптимальний варіант і виконаємо найскладніше замовлення.

Документи та ліцензії

У компанії Субботнікофф працюють тільки фахівці з відповідними ліцензіями і допусками, а підприємство зареєстроване як юридична особа. Ми можемо офіційно приймати платежі в будь-якій формі.

Професійні консультації

Не знаєте, з якого боку підібратися до вирішення проблеми, який порядок дій, чи можливо виконати завдання в принципі? Звертайтеся до нас! Фахівці компанії Суботникофф без проблем нададуть детальну консультацію.

Давайте обговоримо!

Зв'яжіться з нами, розповімо докладніше